זורעים מקצוענות

זני הקנאביס הרפואי מבית GREENKOM משפרים את איכות החיים של מאות אלפי אנשים בארץ ובעולם, מדי יום.

קבוצת GREENKOM מקיימת את כל תהליכי הפיתוח והייצור תחת קורת גג מקצועית ואיכותית אחת. אצלנו מתבצעים המחקר ופיתוח הזנים, הגידול, הייצור והשיווק. הקבוצה מחזיקה בחוות הגידול מהמתקדמות בעולם, הכוללת שטחי גידול של כ- 100 דונם הפזורים בכל הארץ.

זני הקנאביס שאנחנו מייצרים הושבחו, תוכננו, גודלו וטופחו בידיים מקצועיות ומיומנות, בראיה חדשנית ושקולה ומתוך רצון לעשות טוב. להביא מזור לכאב ולחולי, ולהבטיח שימוש בטוח

מה זה אומר על המוצרים?

זני הקנאביס מפותחים במעבדות המחקר שלנו.

מהמעבדות המובילות בארץ, הנחשבות למעבדות הדגל בתחום.

הצמחים גדלים בחממות שנבנו בטכנולוכיות מתקדמות.

חממות שמבטיחות צמחיה אופטימלית ותוצרת איכותית.

הצוות שלנו מיומן, מקצועי ומחויב.

לנגד עינינו עומדת המשימה לייצר את הזנים האיכותיים ביותר ובאופן הטוב ביותר. אנחנו עובדים עם ארגז כלים שבו ידע מקצועי, ניסיון שצברנו ותחושת שליחות עמוקה. אנחנו נוהגים בצמחים שבחממות כבילדינו.

.

״GREENKOM היא משפחה,
וביחד אנחנו זורעים מציאות טובה יותר.״

שרון קומרז | CEO

החווה שלנו

על שטח של 10 דונם אנחנו עושים היסטוריה.

עם מחקר ופיתוח מהמתקדמים בתחומם, אנחנו מפתחים זנים ייחודיים בהתאם לצרכי השוק ולהתוויות רפואיות שלא מקבלות מענה מספק, והופכים את הזנים למסחריים.

התפרחות שלנו גדלות בתנאים מעולים, תוך הקפדה על פרוטוקולים מחמירים. בימים אלו אנחנו מקימים בחווה חממת INDOOR שתביא אותנו אל הרמה הגבוהה ביותר, תנאי גידול אופטימליים ואחידות בתוצרת.

הגידול, הייצור והשיווק. הקבוצה מחזיקה בחוות הגידול מהמתקדמות בעולם, הכוללת שטחי גידול של כ- 100 דונם הפזורים בכל הארץ.

זני הקנאביס שאנחנו מייצרים הושבחו, תוכננו, גודלו וטופחו בידיים מקצועיות ומיומנות, בראיה חדשנית ושקולה ומתוך רצון לעשות טוב. להביא מזור לכאב ולחולי, ולהבטיח שימוש בטוח

מבני שרות ועיבוד (קיצוץ, ייבוש, יישון, אריזה)

גידולים המפיקים כ- 3 טון תפרחות יבשות בשנה

חממת INDOOR מתקדמת לגידול קנאביס בתנאים אופטימליים (בהקמה)

שטחי ריבוי זנים למסחר בייחורים

מה אנחנו עושים?

גידול מסחרי לשוק בעלי הרישיון בארץ ובעולם

Greenkom גאה להוביל את מהפכת האיכות בשוק הקנאביס הרפואי. מטרתנו להביא מזור לכאב באמצעות מוצרי הקנאביס הרפואי הטובים ביותר. בכדי להגיע לשם, אנחנו מחמירים בכל היבטי הפיתוח והגידול. החל ממחקר מתקדם לפיתוח זנים, דרך חוות גידול וחממות בעלות טכנולוגיות מתקדמות, 'קיורינג', תהליך יישון וייבוש מבוקר שבאמצעותו אנחנו משביחים את הצמחים לאחר הקטיף ועוד. לצד כל אלו, פועל צוות מיומן ומסור, שמטפל בצמחים מתוך שליחות וראיית העתיד הטיפולי עבור מאות אלפי משתמשים.

פיתוח זנים ייחודיים

Greenkom היא מהחברות היחידות בארץ שרשאיות לייבא גנטיקות, והחברה יחידה שברשותה בנק זרעים המונה כ- 100 זנים מהעולם כולו. אנחנו מייבאים גנטיקות של זנים מיוחדים, מפתחים ומבצעים הכלאות במסגרת הליכי מחקר ופיתוח מורכבים. מטרתנו לייצר זנים שיתאימו להתוויות רפואיות ייחודיות ולמצבים רפואיים קשים. זנים חזקים ועמידים, המותאמים לאקלים הישראלי, בעלי הרכב פמליה איכותי

מעבדת גנטיקה RND חדשנית

מטרת העל של מעבדת הגנטיקה שלנו היא לחדש בכל רגע נתון. לייצר ידע חדש ומשמעותי ולאפשר לענף להיות בהתפתחות מתמדת. המעבדה מופעלת על ידי צוות חוקרי צומח מהטובים בתחומם בארץ, מהפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. המכשור במעבדה הוא החדשני ביותר שיש, כולל טכנולוגיות מתקדמות שמסייעות לנו להוביל במחקר ובניסויים פורצי דרך, בבדיקת הכלאות ייחודיות וביצוע שיתופי פעולה עם חוות גידול מהעולם.

מחקר ופיתוח עבור התוויות רפואיות מיוחדות

אנחנו מרחיבים את ההשפעה שלנו מדי יום, באמצעות שיתופי פעולה מחקריים עם רופאים, מרכזים רפואיים ומוסדות ציבור. במסגרת שיתופי פעולה אלו אנחנו שואפים לפתח זנים ספציפיים, בעלי הרכבי פמליה שיותאמו להתוויות רפואיות ולמחלות ספציפיות. בין השאר, אנו עמלים על פיתוח זנים המותאמים לסובלים מפוסט טראומה, בשיתוף פעולה עם משרד הבטחון

מתן שירותים לחוות גידול

כמובילים במחקר, בפיתוח ובתוצאות הגידול, אנחנו מבצעים השבחת זנים וגידול ממוקד עבור חוות גידול נוספות. באופן הזה אנחנו מטביעים את חותם האיכות שלנו על מגוון רחב יותר של מוצרי קנאביס רפואי המיועדים למטופלים בארץ ובעולם.

יבוא ויצוא של תפרחות ושמני קנאביס

בראיית עתיד רחבה וגלובלית, Greenkom מקיימת שיתופי פעולה חוצי יבשות. אנחנו מייבאים זנים ייחודיים במטרה להשביח אותם, להרחיב את היקף המוצרים הקיים בארץ, ולספק מענה להתוויות רפואיות נוספות באופן מתמשך. במקביל אנחנו מקדמים קשרי יצוא, במטרה להפיץ את בשורת הקנאביס האיכותי שלנו לעולם.

האנשים שלנו

״GREENKOM היא משפחה, וביחד אנחנו זורעים מציאות טובה יותר.״

שרון קומרו

CEO

"לנגד עינינו עומד החזון להביא מרפא ומזור לכמה שיותר חולים מדי יום".

רעות קומרו

vp

"שמים דגש על המחקר והפיתוח המתקדמים בעולם, כדי להמשיך ולשכלל את בשורת הקנאביס הרפואי".

עידו קומרו

Coo

"ידע הוא כח, ואנחנו משתמשים בו ובכלים של תכנון כדי להמשיך בקו של צמיחה מתמדת".

מיכאל אבישר

Cfo

"מרגש להשפיע, לראות איך רעיון ומחשבה הופכים למציאות חדשה, שמשנה חיים למאות אלפי אנשים".

בן קיסילביץ

מנהל מו״פ

"תשומת לב מדויקת ודאגה לפרטים הקטנים כגדולים, הופכת את התפרחות שלנו להצלחה"

נתן וינברגר

מנהל חווה

"מטרת העל שלנו היא להטמיע את המצוינות ואת הרמה האיכותית הבלתי מתפשרת שאנחנו מובילים, בכל שלב משלבי הפיתוח, הגידול והמסחר".

אבי יאיר

cmo

מחלקות

מחלקת מרפא

פרחות ייחודיות להתוויות רפואיות.

מחלקת רפואה משלימה

משחות ושמנים להקלה על כאבי מחזור, כאבי שרירים, פסוריאזיס ועוד.

מחלקת פנאי

בימים אלו אנו מפתחים מוצרי קוסמטיקה, מזון ומשקאות מבוססי קנאביס, בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות.

למה אנחנו עושים את זה?

הסיפור שלנו מתחיל במחלקת הילדים באחד מבתי החולים במרכז הארץ. לאחר שנחשפנו לסגולות הריפוי וההקלה של הקנאביס הרפואי בקרב ילדים המתמודדים עם מחלות קשות, לא יכולנו לעמוד מנגד. שנים של ניסיון עשיר בגידולים חקלאיים, לצד תפיסות של חדשנות ורצון לעשות טוב, תועלו לפיתוח חוות הגידול ומעבדות המחקר של Greenkom. פעילות שמייצרת השפעה אדירה ומאפשרת ליותר אנשים להתמודד עם קושי, משבר או מחלה